V140LC10CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V140LC10CPX2855 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V140LC10CPX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 220V 6.5KA DISC 14MM
Fitxak: V140LC10CPX2855.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3750 pcs
  • Mezua
V140LC10CPX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V140LC10CPX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 220V 6.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 210063 pcs Datuen fitxa V140LC10CPX2855.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 220V Varistor tentsioa (min) 198V
Varistor Tentsioa (Max) 242V Series C-III
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 140V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 90J Deskribapen zehatza 220V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6.5kA Edukiera @ maiztasuna 900pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V140LC20APX2855
V140LC20APX2855
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM
Stockean: 265689 pcs
Deskarga: V140LC20APX2855.pdf
RFQ
V140LC20CP
V140LC20CP
deskribapena: VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM
Stockean: 164689 pcs
Deskarga: V140LC20CP.pdf
RFQ
V140LC10CP
V140LC10CP
deskribapena: VARISTOR 220V 6.5KA DISC 14MM