V131CA60
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V131CA60
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 200V 50KA DISC 60MM
Fitxak: V131CA60.pdf
  • Mezua
V131CA60ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V131CA60 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 200V 50KA DISC 60MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4224 pcs Datuen fitxa V131CA60.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 200V Varistor tentsioa (min) 184V
Varistor Tentsioa (Max) 228V Series CA
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 60mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 175V Gehienezko AC bolumena 130V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia -
Deskribapen zehatza 200V 50kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 60mm Oraina - Surge 50kA