V130LU10APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LU10APX2855 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V130LU10APX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM
Fitxak: V130LU10APX2855.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3500 pcs
  • Mezua
V130LU10APX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V130LU10APX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 353454 pcs Datuen fitxa V130LU10APX2855.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 205V Varistor tentsioa (min) 184.5V
Varistor Tentsioa (Max) 225.5V Series LU
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 175V Gehienezko AC bolumena 130V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 38J
Deskribapen zehatza 205V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 4.5kA
Edukiera @ maiztasuna 1000pF @ 1MHz