V120ZS6P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V120ZS6P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 120V 4.5KA DISC 14MM
Fitxak: V120ZS6P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3500 pcs
  • Mezua
V120ZS6Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V120ZS6P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 120V 4.5KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 351136 pcs Datuen fitxa V120ZS6P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 120V Varistor tentsioa (min) 108V
Varistor Tentsioa (Max) 132V Series ZS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 102V Gehienezko AC bolumena 75V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 22J
Deskribapen zehatza 120V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 4.5kA
Edukiera @ maiztasuna 2450pF @ 1MHz