V120ZS1P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V120ZS1P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V120ZS1P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 120V 1.2KA DISC 7MM
Fitxak: V120ZS1P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V120ZS1Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V120ZS1P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 120V 1.2KA DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 726936 pcs Datuen fitxa V120ZS1P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 120V Varistor tentsioa (min) 108V
Varistor Tentsioa (Max) 132V Series ZS
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 7mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 102V Gehienezko AC bolumena 75V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 6.0J
Deskribapen zehatza 120V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Oraina - Surge 1.2kA
Edukiera @ maiztasuna 515pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V120ZS05PX2855
V120ZS05PX2855
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 120V 400A DISC 5MM
Stockean: 666941 pcs
Deskarga: V120ZS05PX2855.pdf
RFQ
V120ZS20PX2855
V120ZS20PX2855
deskribapena: VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM
Stockean: 204607 pcs
Deskarga: V120ZS20PX2855.pdf
RFQ
V120ZS1
V120ZS1
deskribapena: VARISTOR 120V 1.2KA DISC 7MM