V120MA1AX1546
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V120MA1AX1546
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 120V 100A SOD83A AXIAL
Fitxak: V120MA1AX1546.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
V120MA1AX1546ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V120MA1AX1546 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 120V 100A SOD83A AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 217908 pcs Datuen fitxa V120MA1AX1546.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 120V Varistor tentsioa (min) 102V
Varistor Tentsioa (Max) 138V Series MA
Packaging Bulk Pakete / kasua SOD-83A Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 97V Gehienezko AC bolumena 72V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 0.40J
Deskribapen zehatza 120V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial Oraina - Surge 100A
Edukiera @ maiztasuna 40pF @ 1MHz