V111HG34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V111HG34
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 173V 40KA SQUARE 34MM
Fitxak: V111HG34.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
180 pcs
  • Mezua
V111HG34ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V111HG34 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 173V 40KA SQUARE 34MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12794 pcs Datuen fitxa V111HG34.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 173V Varistor tentsioa (min) 156V
Varistor Tentsioa (Max) 190V Series HG34
Packaging Bulk Pakete / kasua Square 34mm, Formed Tabs
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 148V Gehienezko AC bolumena 110V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 220J
Deskribapen zehatza 173V 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Square 34mm, Formed Tabs Oraina - Surge 40kA
Edukiera @ maiztasuna 11600pF @ 1MHz