V10P42AUTO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10P42AUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V10P42AUTO
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 68V 1.5KA DISC 10MM
Fitxak: 1.V10P42AUTO.pdf2.V10P42AUTO.pdf3.V10P42AUTO.pdf4.V10P42AUTO.pdf
  • Mezua
V10P42AUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V10P42AUTO fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 68V 1.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Varistoraren tentsioa (tipoa) 68V Varistor tentsioa (min) 61.2V
Varistor Tentsioa (Max) 74.8V Series Automotive, AEC-Q200, AUMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak F6433 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 50V
Gehienezko AC bolumena 42V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 25J Deskribapen zehatza 68V 1.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 1.5kA Edukiera @ maiztasuna 1850pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V10P42AUTOL1T
V10P42AUTOL1T
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F