V10P17AUTO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10P17AUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V10P17AUTO
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 27V 1.5KA DISC 10MM
Fitxak: 1.V10P17AUTO.pdf2.V10P17AUTO.pdf3.V10P17AUTO.pdf4.V10P17AUTO.pdf
  • Mezua
V10P17AUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V10P17AUTO fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 27V 1.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Varistoraren tentsioa (tipoa) 27V Varistor tentsioa (min) 24.3V
Varistor Tentsioa (Max) 29.7V Series Automotive, AEC-Q200, AUMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak F6418 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 20V
Gehienezko AC bolumena 17V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 6.5J Deskribapen zehatza 27V 1.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 1.5kA Edukiera @ maiztasuna 3900pF @ 1MHz