V10P150AUTO
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V10P150AUTO
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Fitxak: V10P150AUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4200 pcs
  • Mezua
V10P150AUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V10P150AUTO fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 345464 pcs Datuen fitxa V10P150AUTO.pdf
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Deskribapen zehatza Varistor Circuit
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V10P15-M3/H
V10P15-M3/H
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO277A
Stockean: 349145 pcs
Deskarga: V10P15-M3/H.pdf
RFQ
V10P15HM3/I
V10P15HM3/I
Stockean: 297025 pcs
Deskarga: V10P15HM3/I.pdf
RFQ
V10P150AUTO2T
V10P150AUTO2T
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F