V10H420P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10H420P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V10H420P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: V10H420P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4200 pcs
  • Mezua
V10H420Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V10H420P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 368818 pcs Datuen fitxa V10H420P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 612V Varistor tentsioa (min) 612V
Varistor Tentsioa (Max) 748V Series HMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Beste izenak F7739 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 560V
Gehienezko AC bolumena 420V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 90J Deskribapen zehatza 612V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Oraina - Surge 3.5kA Edukiera @ maiztasuna 140pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V10H420PL1A
V10H420PL1A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Stockean: 311112 pcs
Deskarga: V10H420PL1A.pdf
RFQ
V10H420PL2B
V10H420PL2B
Stockean: 293077 pcs
Deskarga: V10H420PL2B.pdf
RFQ
V10H40PL1A
V10H40PL1A
Deskarga: V10H40PL1A.pdf
V10H420PL1T
V10H420PL1T
Deskarga: V10H420PL1T.pdf
V10H440P
V10H440P
deskribapena: VARISTOR 715V 3.5KA DISC 10MM
Deskarga: V10H440P.pdf
V10H420PL3T
V10H420PL3T
Deskarga: V10H420PL3T.pdf
V10H420PL2T
V10H420PL2T