V10E420P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10E420P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V10E420P
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: V10E420P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
V10E420Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V10E420P fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 389110 pcs Datuen fitxa V10E420P.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 680V Varistor tentsioa (min) 612V
Varistor Tentsioa (Max) 748V Series UltraMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 10mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 560V Gehienezko AC bolumena 420V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 80J
Deskribapen zehatza 680V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Oraina - Surge 3.5kA
Edukiera @ maiztasuna 140pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V10E440AUTO
V10E440AUTO
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Stockean: 334212 pcs
Deskarga: V10E440AUTO.pdf
RFQ
V10E385PL2T
V10E385PL2T
Stockean: 555996 pcs
Deskarga: V10E385PL2T.pdf
RFQ
V10E420
V10E420
deskribapena: VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM