V10E300PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V10E300PL1T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: V10E300PL1T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
V10E300PL1Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V10E300PL1T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 569812 pcs Datuen fitxa V10E300PL1T.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 470V Varistor tentsioa (min) 423V
Varistor Tentsioa (Max) 517V Series UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 10mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 385V Gehienezko AC bolumena 300V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 60J
Deskribapen zehatza 470V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Oraina - Surge 3.5kA
Edukiera @ maiztasuna 180pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V10E300
V10E300
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM