V10E230PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10E230PL1T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V10E230PL1T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
Fitxak: 1.V10E230PL1T.pdf2.V10E230PL1T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
V10E230PL1Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V10E230PL1T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 502213 pcs Datuen fitxa 1.V10E230PL1T.pdf2.V10E230PL1T.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 360V Varistor tentsioa (min) 324V
Varistor Tentsioa (Max) 396V Series UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 10mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 300V Gehienezko AC bolumena 230V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 42J
Deskribapen zehatza 360V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Oraina - Surge 3.5kA
Edukiera @ maiztasuna 250pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V10E250AUTO2T
V10E250AUTO2T
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Stockean: 358810 pcs
Deskarga: V10E250AUTO2T.pdf
RFQ
V10E230AUTO
V10E230AUTO
Stockean: 349744 pcs
Deskarga: V10E230AUTO.pdf
RFQ
V10E230P
V10E230P
deskribapena: VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM