V07P460PX2855
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V07P460PX2855
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 750V 1.75KA DISC 7MM
Fitxak: V07P460PX2855.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4500 pcs
  • Mezua
V07P460PX2855ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V07P460PX2855 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 750V 1.75KA DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 206670 pcs Datuen fitxa V07P460PX2855.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 750V Varistor tentsioa (min) 675V
Varistor Tentsioa (Max) 825V Series UltraMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 7mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 615V Gehienezko AC bolumena 460V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 48J
Deskribapen zehatza 750V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Oraina - Surge 1.75kA
Edukiera @ maiztasuna 45pF @ 1MHz