V07P420L1T
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V07P420L1T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 680V 1.75KA DISC 7MM
Fitxak: V07P420L1T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V07P420L1Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V07P420L1T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 680V 1.75KA DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 249257 pcs Datuen fitxa V07P420L1T.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 680V Varistor tentsioa (min) 612V
Varistor Tentsioa (Max) 748V Series UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 7mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 560V Gehienezko AC bolumena 420V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 40J
Deskribapen zehatza 680V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Oraina - Surge 1.75kA
Edukiera @ maiztasuna 55pF @ 1MHz