V07E300PL1B5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E300PL1B5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V07E300PL1B5
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM
Fitxak: V07E300PL1B5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4500 pcs
  • Mezua
V07E300PL1B5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V07E300PL1B5 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 544064 pcs Datuen fitxa V07E300PL1B5.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 470V Varistor tentsioa (min) 423V
Varistor Tentsioa (Max) 517V Series UltraMOV™
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 7mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 385V Gehienezko AC bolumena 300V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 30J
Deskribapen zehatza 470V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Oraina - Surge 1.75kA
Edukiera @ maiztasuna 70pF @ 1MHz