V07E275PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E275PL1T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V07E275PL1T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM
Fitxak: V07E275PL1T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
V07E275PL1Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V07E275PL1T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 714991 pcs Datuen fitxa V07E275PL1T.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 430V Varistor tentsioa (min) 387V
Varistor Tentsioa (Max) 473V Series UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 7mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 350V Gehienezko AC bolumena 275V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 28J
Deskribapen zehatza 430V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Oraina - Surge 1.75kA
Edukiera @ maiztasuna 80pF @ 1MHz
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V07E275P
V07E275P
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM