V07E230L2T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E230L2T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V07E230L2T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 360V 1.75KA DISC 7MM
Fitxak: V07E230L2T.pdf
  • Mezua
V07E230L2Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V07E230L2T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 360V 1.75KA DISC 7MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3064 pcs Datuen fitxa V07E230L2T.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 360V Varistor tentsioa (min) 324V
Varistor Tentsioa (Max) 396V Series UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 7mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 300V Gehienezko AC bolumena 230V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia 20J
Deskribapen zehatza 360V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Oraina - Surge 1.75kA
Edukiera @ maiztasuna 100pF @ 1MHz