TVB270SA-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB270SA-L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TVB270SA-L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena THYRISTOR 270V 150A DO-214AA
Fitxak: TVB270SA-L.pdf
  • Mezua
TVB270SA-Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TVB270SA-L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena THYRISTOR 270V 150A DO-214AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4393 pcs Datuen fitxa TVB270SA-L.pdf
Tentsioa - Estatukoan 5V Tentsioa - Off egoera 270V
Tentsioa - Breakover 365V Series SiBar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak D90963-000
TVB270SA-L-ND
TVB270SA-LTR
Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A Uneko - Eutsi (Ih) 175mA
kapazitantzia 50pF