TVB180NSC-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB180NSC-L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TVB180NSC-L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena THYRISTOR 180V 400A SMB
Fitxak: TVB180NSC-L.pdf
  • Mezua
TVB180NSC-Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TVB180NSC-L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena THYRISTOR 180V 400A SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5005 pcs Datuen fitxa TVB180NSC-L.pdf
Tentsioa - Estatukoan 4V Tentsioa - Off egoera 180V
Tentsioa - Breakover 240V Series SiBar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak RF0959-000 Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Uneko - Eutsi (Ih) 150mA
kapazitantzia 97pF