TVB140MSB-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB140MSB-L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TVB140MSB-L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena THYRISTOR 140V 250A SMB
Fitxak:
  • Mezua
TVB140MSB-Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TVB140MSB-L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena THYRISTOR 140V 250A SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3181 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Estatukoan 4V Tentsioa - Off egoera 140V
Tentsioa - Breakover 180V Series SiBar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Elementuen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A
Uneko - Eutsi (Ih) 150mA kapazitantzia 25pF