TVB025RSC-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB025RSC-L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TVB025RSC-L
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena THYRISTOR 25V 400A DO-214AA
Fitxak: TVB025RSC-L.pdf
  • Mezua
TVB025RSC-Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TVB025RSC-L fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena THYRISTOR 25V 400A DO-214AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6877 pcs Datuen fitxa TVB025RSC-L.pdf
Tentsioa - Estatukoan 4V Tentsioa - Off egoera 25V
Tentsioa - Breakover 40V Series SiBar
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak TVB025RSC-LCT
TVB025RSCL
Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Uneko - Eutsi (Ih) 150mA
kapazitantzia 65pF