TVA270SA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVA270SA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TVA270SA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena THYRISTOR 270V 150A DO-214AC
Fitxak: TVA270SA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TVA270SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TVA270SA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena THYRISTOR 270V 150A DO-214AC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5439 pcs Datuen fitxa TVA270SA.pdf
Tentsioa - Estatukoan 4V Tentsioa - Off egoera 270V
Tentsioa - Breakover 365V Series SiBar
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua DO-214AC, SMA
Beste izenak TVA270SADKR Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A Uneko - Eutsi (Ih) 150mA
kapazitantzia 33pF