TS600-400F-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TS600-400F-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TS600-400F-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 60V 400MA 2SMD
Fitxak: 1.TS600-400F-2.pdf2.TS600-400F-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
TS600-400F-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TS600-400F-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 60V 400MA 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46757 pcs Datuen fitxa 1.TS600-400F-2.pdf2.TS600-400F-2.pdf
Tentsioa - Geh 60V (600V Int) Mota Polymeric
Bidaia ordua 14s Lodiera (Max) 0.484" (12.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.742" L x 0.305" W (18.85mm x 7.75mm) Series PolySwitch®, TS600
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 2 Ohms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 500 mOhms
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-SMD Beste izenak TS600-400F-2CT
TS600-400FCT
TS600-400FCT-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (600V Int) 400mA Ih Surface Mount 2-SMD Oraina - Bidaia (It) 1A
Uneko - Geh 60A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 400mA