TPSMD51CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD51CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TPSMD51CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB
Fitxak: TPSMD51CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
TPSMD51CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TPSMD51CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 51V 82.4V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 195850 pcs Datuen fitxa TPSMD51CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 51V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 82.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 56.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series Automotive, AEC-Q101, TPSMD
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak F9846TR Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36.4A