TPSMD22CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD22CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TPSMD22CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
Fitxak: TPSMD22CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
TPSMD22CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TPSMD22CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 208141 pcs Datuen fitxa TPSMD22CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 22V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 35.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 24.4V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series Automotive, AEC-Q101, TPSMD
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 84.5A Edukiera @ maiztasuna -