TPSMB36CA-VR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TPSMB36CA-VR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Fitxak: TPSMB36CA-VR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
TPSMB36CA-VRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TPSMB36CA-VR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 500486 pcs Datuen fitxa TPSMB36CA-VR.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 36V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 58.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 40V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AA (SMBJ) Series Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 600W
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.4A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TPSMB36AHE3/5BT
TPSMB36AHE3/5BT
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AA
Stockean: 3917 pcs
Deskarga: TPSMB36AHE3/5BT.pdf
RFQ
TPSMB36AHE3_A/H
TPSMB36AHE3_A/H
Stockean: 383874 pcs
Deskarga: TPSMB36AHE3_A/H.pdf
RFQ
TPSMB36CA
TPSMB36CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse