TPSMA6L7.5A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMA6L7.5A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TPSMA6L7.5A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 7.5V 12.9V DO221AC
Fitxak: TPSMA6L7.5A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TPSMA6L7.5Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TPSMA6L7.5A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 7.5V 12.9V DO221AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 198775 pcs Datuen fitxa TPSMA6L7.5A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 7.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 12.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 8.33V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-221AC
Series Automotive, AEC-Q101, TPSMA6L Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua DO-221AC, SMA Flat Leads Beste izenak F6177DKR
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.6A Edukiera @ maiztasuna -