TPSMA6L54A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMA6L54A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TPSMA6L54A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 54V 87.1V DO221AC
Fitxak: TPSMA6L54A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
TPSMA6L54Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TPSMA6L54A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 54V 87.1V DO221AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 550287 pcs Datuen fitxa TPSMA6L54A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 54V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 87.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 60V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-221AC
Series Automotive, AEC-Q101, TPSMA6L Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-221AC, SMA Flat Leads Beste izenak F6170TR
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.9A Edukiera @ maiztasuna -