TP1.5KE33A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TP1.5KE33A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TP1.5KE33A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 28.2V 45.7V DO201
Fitxak: TP1.5KE33A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
2400 pcs
  • Mezua
TP1.5KE33Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TP1.5KE33A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 28.2V 45.7V DO201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 254899 pcs Datuen fitxa TP1.5KE33A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 28.2V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 45.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 31.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-201
Series Automotive, AEC-Q101, TP1.5KE Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-201AA, DO-27, Axial Beste izenak F7611TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33.3A Edukiera @ maiztasuna -