TMOV34S181MX2696
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S181MX2696 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMOV34S181MX2696
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 284V 40KA SQUARE 34MM
Fitxak: TMOV34S181MX2696.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TMOV34S181MX2696ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMOV34S181MX2696 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 284V 40KA SQUARE 34MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5015 pcs Datuen fitxa TMOV34S181MX2696.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 284V Varistor tentsioa (min) 256V
Varistor Tentsioa (Max) 312V Series TMOV® 34S
Packaging Bulk Pakete / kasua Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 240V Gehienezko AC bolumena 180V
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak Thermally Protected
Energia 400J Deskribapen zehatza 284V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Oraina - Surge 40kA Edukiera @ maiztasuna 6800pF @ 1MHz