TMOV34S141MPX2696
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S141MPX2696 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMOV34S141MPX2696
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 220V 40KA SQUARE 34MM
Fitxak: TMOV34S141MPX2696.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
180 pcs
  • Mezua
TMOV34S141MPX2696ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMOV34S141MPX2696 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 220V 40KA SQUARE 34MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7092 pcs Datuen fitxa TMOV34S141MPX2696.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 220V Varistor tentsioa (min) 198V
Varistor Tentsioa (Max) 242V Series TMOV® 34S
Packaging Bulk Pakete / kasua Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 188V Gehienezko AC bolumena 140V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Thermally Protected
Energia 340J Deskribapen zehatza 220V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Oraina - Surge 40kA Edukiera @ maiztasuna 9000pF @ 1MHz