TMOV20RP320EL1B1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMOV20RP320EL1B1
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Fitxak: TMOV20RP320EL1B1.pdf
  • Mezua
TMOV20RP320EL1B1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMOV20RP320EL1B1 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5155 pcs Datuen fitxa TMOV20RP320EL1B1.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 510V Varistor tentsioa (min) 459V
Varistor Tentsioa (Max) 561V Series TMOV®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 420V Gehienezko AC bolumena 320V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Thermally Protected
Energia 270J Deskribapen zehatza 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 750pF @ 1MHz