TMOV20R420M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20R420M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMOV20R420M
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM
Fitxak: TMOV20R420M.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TMOV20R420Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMOV20R420M fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6000 pcs Datuen fitxa TMOV20R420M.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 680V Varistor tentsioa (min) 612V
Varistor Tentsioa (Max) 748V Series iTMOV®
Packaging Bulk Pakete / kasua Disc 20mm 3-Lead
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 560V Gehienezko AC bolumena 420V
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak Thermally Protected
Energia 320J Deskribapen zehatza 680V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm 3-Lead
Oraina - Surge 10kA Edukiera @ maiztasuna 600pF @ 1MHz