TMOV14RP510EL2B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP510EL2B7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMOV14RP510EL2B7
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena THERMALLY PROTECTED VARISTOR 14M
Fitxak: TMOV14RP510EL2B7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
TMOV14RP510EL2B7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMOV14RP510EL2B7 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena THERMALLY PROTECTED VARISTOR 14M Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 75903 pcs Datuen fitxa TMOV14RP510EL2B7.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 820V Varistor tentsioa (min) 738V
Varistor Tentsioa (Max) 902V Series TMOV®
Pakete / kasua Disc 14mm Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Gehienezko DC aldietan 670V Gehienezko AC bolumena 510V
Ezaugarriak Thermally Protected Energia 185J
Deskribapen zehatza 820V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Oraina - Surge 6kA
Edukiera @ maiztasuna 200pF @ 1MHz