TMOV14RP175EL3T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP175EL3T7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TMOV14RP175EL3T7
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 270V 6KA DISC 14MM
Fitxak: TMOV14RP175EL3T7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
TMOV14RP175EL3T7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TMOV14RP175EL3T7 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 270V 6KA DISC 14MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98712 pcs Datuen fitxa TMOV14RP175EL3T7.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 270V Varistor tentsioa (min) 243V
Varistor Tentsioa (Max) 297V Series TMOV®
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Disc 14mm
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C (TA) Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko DC aldietan 225V Gehienezko AC bolumena 175V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Thermally Protected
Energia 70J Deskribapen zehatza 270V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Oraina - Surge 6kA Edukiera @ maiztasuna 700pF @ 1MHz