T10C140EF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T10C140EF
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena THYRISTOR TVS 140V 250A 3PIN RDL
Fitxak: T10C140EF.pdf
  • Mezua
T10C140EFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T10C140EF fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena THYRISTOR TVS 140V 250A 3PIN RDL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6187 pcs Datuen fitxa T10C140EF.pdf
Tentsioa - Estatukoan 2V Tentsioa - Off egoera 140V
Tentsioa - Breakover 170V Series SIDACtor®
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial - 3 Leads
Elementuen kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 250A Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Uneko - Eutsi (Ih) 180mA kapazitantzia -