T10A140B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
T10A140B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T10A140B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena THYRISTOR SIBOD 140V 100A DO-15
Fitxak: T10A140B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
T10A140Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T10A140B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena THYRISTOR SIBOD 140V 100A DO-15 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 309722 pcs Datuen fitxa T10A140B.pdf
Tentsioa - Estatukoan 4V Tentsioa - Off egoera 140V
Tentsioa - Breakover 170V Series SIDACtor®
Packaging Bulk Pakete / kasua DO-204AC, DO-15, Axial
Beste izenak T10A140BT Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 100A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A Uneko - Eutsi (Ih) 120mA
kapazitantzia 34pF