SZ1SMB28AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMB28AT3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SZ1SMB28AT3G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 28V 45.4V SMB
Fitxak: 1.SZ1SMB28AT3G.pdf2.SZ1SMB28AT3G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SZ1SMB28AT3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SZ1SMB28AT3G fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 28V 45.4V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 416223 pcs Datuen fitxa 1.SZ1SMB28AT3G.pdf2.SZ1SMB28AT3G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 28V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 45.4V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 31.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB
Series Automotive, AEC-Q101 Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak F11558TR
SZ1SMB28AT3G-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.2A Edukiera @ maiztasuna 590pF @ 1MHz