SRP175SF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SRP175SF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SRP175SF
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 15V 1.75A STRAP
Fitxak: SRP175SF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
SRP175SFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SRP175SF fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 15V 1.75A STRAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 303681 pcs Datuen fitxa SRP175SF.pdf
Tentsioa - Geh 15V Mota Polymeric
Bidaia ordua 5s Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.866" L x 0.199" W (22.00mm x 5.05mm) Series PolySwitch®, SRP
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 120 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 50 mOhms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Strap Beste izenak C29571-000
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota User Defined
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 1.75A Ih User Defined Strap Oraina - Bidaia (It) 3.8A
Uneko - Geh 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.75A
Homologazioak CSA, TUV, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SRP1270-R68M
SRP1270-R68M
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 680NH 35A 1.6 MOHM SMD
Stockean: 107679 pcs
Deskarga: SRP1270-R68M.pdf
RFQ
SRP175F
SRP175F
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: PTC RESET FUSE 15V 1.75A STRAP
Stockean: 161589 pcs
Deskarga: SRP175F.pdf
RFQ
SRP175
SRP175