SRJ6018DRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SRJ6018DRP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena SCR 600V 18A TO252
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
SRJ6018DRPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SRJ6018DRP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena SCR 600V 18A TO252 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 134160 pcs Datuen fitxa
Series * Deskribapen zehatza SCR
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SRJ6014DRP
SRJ6014DRP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: SCR 600V 14A TO252
Stockean: 174517 pcs
Deskarga:
RFQ
SRJ-10H
SRJ-10H
fabrikatzaileak: E-Switch
deskribapena: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V