SP03A-3.3BTG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SP03A-3.3BTG
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 3.3V 18V 8SO
Fitxak: SP03A-3.3BTG.pdf
  • Mezua
SP03A-3.3BTGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SP03A-3.3BTG fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 3.3V 18V 8SO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4855 pcs Datuen fitxa SP03A-3.3BTG.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 3.3V (Max) Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 18V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 3.3V Unidirectional Channels 2
Mota Steering (Rail to Rail) Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO
Series SP03-3.3, SPA® Power Line Protection Yes
Energia - Peak Pulse 3300W (3.3kW) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Beste izenak F4153DKR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 150A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna 16pF @ 1MHz