SMOV25S421NP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV25S421NP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMOV25S421NP
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 680V 20KA ENCASED
Fitxak: SMOV25S421NP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
160 pcs
  • Mezua
SMOV25S421NPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMOV25S421NP fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena VARISTOR 680V 20KA ENCASED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11144 pcs Datuen fitxa SMOV25S421NP.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 680V Varistor tentsioa (min) 612V
Varistor Tentsioa (Max) 748V Series SMOV25S
Packaging Bulk Pakete / kasua Box, 5 lead
Beste izenak F5847 Tenperatura operatiboa -45°C ~ 75°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 560V
Gehienezko AC bolumena 420V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Thermally Protected Energia 460J
Deskribapen zehatza 680V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead Oraina - Surge 20kA
Edukiera @ maiztasuna 820pF @ 1MHz