SMF4L17A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF4L17A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF4L17A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 17V 27.6V SOD123FL
Fitxak: 1.SMF4L17A.pdf2.SMF4L17A.pdf3.SMF4L17A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMF4L17Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF4L17A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 17V 27.6V SOD123FL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 767026 pcs Datuen fitxa 1.SMF4L17A.pdf2.SMF4L17A.pdf3.SMF4L17A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 17V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 27.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 18.9V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series SMF4L Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOD-123F Beste izenak F7478TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.5A Edukiera @ maiztasuna -