SMF4L120A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMF4L120A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS SMF4L 120V UNI
Fitxak: SMF4L120A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SMF4L120Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMF4L120A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS SMF4L 120V UNI Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 817430 pcs Datuen fitxa SMF4L120A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 120V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 193V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 133V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SOD-123FL
Series SMF4L Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Pakete / kasua SOD-123F
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A Edukiera @ maiztasuna -