SMD150F/33-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMD150F/33-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMD150F/33-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 33V 1.5A 2SMD
Fitxak: 1.SMD150F/33-2.pdf2.SMD150F/33-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
SMD150F/33-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMD150F/33-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 33V 1.5A 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 155411 pcs Datuen fitxa 1.SMD150F/33-2.pdf2.SMD150F/33-2.pdf
Tentsioa - Geh 33V Mota Polymeric
Bidaia ordua 5s Lodiera (Max) 0.118" (3.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.343" L x 0.250" W (8.70mm x 6.36mm) Series PolySwitch®, SMD
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 230 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 80 mOhms
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2-SMD Beste izenak SMD150F/33-2DKR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 33V 1.5A Ih Surface Mount 2-SMD Oraina - Bidaia (It) 3A
Uneko - Geh 40A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.5A
Homologazioak CSA, TUV, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMD16
SMD16
fabrikatzaileak: Chip Quik, Inc.
deskribapena: REMOVAL ALLOY 16' SMD
Stockean: 996 pcs
Deskarga: SMD16.pdf
RFQ
SMD150-2
SMD150-2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: PTC RESET FUSE 15V 1.5A 2SMD
Stockean: 4586 pcs
Deskarga: SMD150-2.pdf
RFQ
SMD16NL
SMD16NL
deskribapena: REMOVAL ALLOY NO-LEAD 16' SMD
Stockean: 920 pcs
Deskarga: SMD16NL.pdf
SMD150F/33-2920-2
SMD150F/33-2920-2
deskribapena: PTC RESET FUSE 33V 1.5A 2SMD