SMD075F/60-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMD075F/60-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMD075F/60-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 60V 750MA 2SMD
Fitxak: 1.SMD075F/60-2.pdf2.SMD075F/60-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMD075F/60-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMD075F/60-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 60V 750MA 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 158903 pcs Datuen fitxa 1.SMD075F/60-2.pdf2.SMD075F/60-2.pdf
Tentsioa - Geh 60V Mota Polymeric
Bidaia ordua 300ms Lodiera (Max) 0.125" (3.18mm)
Tamaina / dimentsioa 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) Series PolySwitch®, SMD
Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 350 mOhms balorazio -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 2-SMD
Beste izenak SMD075F/60-2DKR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 750mA Ih Surface Mount 2-SMD
Oraina - Bidaia (It) 1.5A Uneko - Geh 10A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 750mA Homologazioak -