SMCJ90CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ90CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ90CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Fitxak: SMCJ90CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMCJ90CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ90CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 90V 146V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 151201 pcs Datuen fitxa SMCJ90CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 90V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 146V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 100V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series SMCJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak SMCJ90CALFCT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMCJ90CA R7G
SMCJ90CA R7G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Stockean: 280091 pcs
Deskarga: SMCJ90CA R7G.pdf
RFQ
SMCJ90CA V7G
SMCJ90CA V7G
Stockean: 529076 pcs
Deskarga: SMCJ90CA V7G.pdf
RFQ
SMCJ90CA
SMCJ90CA
fabrikatzaileak: AVX Corporation
Deskarga: SMCJ90CA.pdf
SMCJ90ATR
SMCJ90ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: TVS DIODE 90V 146V SMC
Deskarga: SMCJ90ATR.pdf
SMCJ90C-E3/9AT
SMCJ90C-E3/9AT
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 90V 160V DO214AB
Deskarga: SMCJ90C-E3/9AT.pdf
SMCJ90CA V6G
SMCJ90CA V6G
Deskarga: SMCJ90CA V6G.pdf
SMCJ90CA-13
SMCJ90CA-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: SMCJ90CA-13.pdf
SMCJ90C-E3/57T
SMCJ90C-E3/57T
Deskarga: SMCJ90C-E3/57T.pdf
SMCJ90CA
SMCJ90CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMCJ90CA.pdf
SMCJ90CA M6G
SMCJ90CA M6G
Deskarga: SMCJ90CA M6G.pdf
SMCJ90CA
SMCJ90CA
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Deskarga: SMCJ90CA.pdf
SMCJ90C
SMCJ90C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 90V 153.3V DO214AB