SMCJ60CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ60CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMCJ60CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Fitxak: SMCJ60CA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMCJ60CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMCJ60CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 428449 pcs Datuen fitxa SMCJ60CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 60V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 96.8V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 66.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ) Series SMCJ
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak SMCJ60CALFTR Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.5A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMCJ60C-E3/9AT
SMCJ60C-E3/9AT
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 60V 107V DO214AB
Stockean: 4890 pcs
Deskarga: SMCJ60C-E3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ60CA
SMCJ60CA
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 60V 96.8V SMC
Stockean: 155610 pcs
Deskarga: SMCJ60CA.pdf
RFQ
SMCJ60C-E3/57T
SMCJ60C-E3/57T
Deskarga: SMCJ60C-E3/57T.pdf
SMCJ60C
SMCJ60C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 60V 101.64V DO214AB
Deskarga: SMCJ60C.pdf
SMCJ60AHM6G
SMCJ60AHM6G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Deskarga: SMCJ60AHM6G.pdf
SMCJ60CA M6G
SMCJ60CA M6G
Deskarga: SMCJ60CA M6G.pdf
SMCJ60CA V6G
SMCJ60CA V6G
Deskarga: SMCJ60CA V6G.pdf
SMCJ60CA
SMCJ60CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMCJ60CA.pdf
SMCJ60CA R7G
SMCJ60CA R7G
Deskarga: SMCJ60CA R7G.pdf
SMCJ60CA V7G
SMCJ60CA V7G
Deskarga: SMCJ60CA V7G.pdf
SMCJ60AHR7G
SMCJ60AHR7G